O Firmie

Nowa siedziba firmy

Od sierpnia 2009r Elektromeks posiada własny budynek biurowy w Dębówce k. Lublina.


Produkcja i prefabrykacja rozdzielnic w dalszym ciągu prowadzona jest w części warsztatowej w Ignacowie.

Czytaj więcej

Działy firmy

Elektromeks Sp. z.o.o.

Dębówka 33 A

20-823 Lublin

e-mail: biuro@elektromeks.pl

 

 

Centrala: tel. (81) 441-80-10

fax  (81) 441-51-06

kom. 697 984 234

Sekretariat

MIeczysław Kuryś

(81) 71 86 780, 697 984 234 biuro@elektromeks.pl

Dyrektor ds. Budów

Marek Sarna

 

(81) 71 86 783, 609 328 867

 

m.sarna@elektromeks.pl

Dyrektor ds. Administracji

Anna Szymaniak

 

(81) 71 86 781

 

a.szymaniak@elektromeks.pl

Dyrektor ds. Produkcji

Grzegorz Rogoziński

 

(81) 71 86 784, 609 328 872

 

g.rogozinski@elektromeks.pl

     
Księgowość    
Agieszka Krzaczek (81) 71 86 785 a.krzaczek@elektromeks.pl
Justyna Ciężak (81) 71 86 786 j.ciezak@elektromeks.pl
Ewa Szewczyk (81) 71 86 787  
     
Kadry i BHP    
Mieczysław Kuryś (81) 71 86 788  
Michał Siek (81) 71 86 788  
     
Ofertowanie - inst. silnoprądowe    
Halina Zalewska (81) 71 86 793 h.zalewska@elektromeks.pl
Paweł Wojczuk (81) 71 86 792 p.wojczuk@elektromeks.pl
Piotr Buda (81) 71 86 792 p.buda@elektromeks.pl
Ofertowanie - inst. słaboprądowe    
Marcin Łysiak (81) 71 86 790 m.lysiak@elektromeks.pl
     
     
Specjalista ds. pomiarów i rozruchów    
Andrzej Kołodziejczyk (81) 71 86 795 a.kolodziejczyk@elektromeks.pl
     
Kierownicy Budów    
Łukasz Bara 519 339 317 l.bara@elektromeks.pl
Krzysztof Ciuraj 519 339 316 k.ciuraj@elektromeks.pl
Mariusz Jęczeń 609 326 429 m.jeczen@elektromeks.pl
Michał Kępa 609 328 915 m.kepa@elektromeks.pl
Hipolit Kijewski 609 328 857 h.kijewski@elektromeks.pl
     
Łukasz Bachanek 609 328 846 l.bachanek@elektromeks.pl

Oferujemy usługi w zakresie

  • robót elektroenergetycznych dla budownictwa przemysłowego
  • instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej
  • instalacji automatyki przemysłowej

więcej

Kontakt

Elektromeks Sp. z.o.o.
Dębówka 33 A
20-823 Lublin
email: biuro@elektromeks.pl
Kontakt
Kontakt